Середа, 19.02.2020, 02:55
Рівненська обласна організація ВМГО
СПІЛКА МОЛОДИХ СОЦІАЛІСТІВ 
Головна Головна

Реєстрація Реєстрація

ВхідВхід
Вітаємо Вас Гість | RSS

Меню
Погода
Погода в Рівному
Посмійся...
Сьогодні заходили
Кращі з кращих
Новини РівнOGO
 


Рівненська обласна організація Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Спілка молодих соціалістів» спільно з відділом у справах сім’ї та молоді Рівненської обласної державної адміністрації проводять інтернет конкурсу молодіжного відео «Світ нашими очима».

Основною метою проведення конкурсу є консолідація зусиль зацікавлених органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, а також молодіжних громадських організацій в боротьбі з негативною тенденцією створення та поширення молоддю жорстокого та аморального відео, створення умов для творчого, інтелектуального і духовного розвитку молоді, а також використання інтернет простору з метою:

― виховання в молоді патріотизму, любові до України;

― популяризації здорового дозвілля;

― залучення молоді до цінностей вітчизняної та світової культури і мистецтва.

Мова проведення конкурсу українська, використання інших мов дозволяється, якщо це обумовлено сценарним вирішенням конкурсної роботи.

Сьогодні гостре занепокоєння викликає стан моралі та духовності в молодіжному середовищі. Ця ситуація спричинена негативним впливом сучасного інформаційного простору на формування спотвореної системи цінностей у підростаючого покоління. В силу поширення цих негативних процесів зростає рівень злочинності, алкоголізму, наркоманії, антисоціальних проявів та аморальної поведінки серед молоді та підлітків. Через засилля на телевізійних каналах низькопробної продукції, яка культивує насилля жорстокість та розпусту та в наслідок все більшої доступності високотехнологічних засобів, не аби якою популярністю серед молоді користується жорстоке любительське короткометражне відео, власного виробництва, яке поширюється з допомогою глобальної мережі та мобільних телефонів. Розвиток такого аматорського кінематографу набуває глобальних масштабів, а його жорстокість та аморальність зазвичай не мають меж.

Боротися з цією проблемою надзвичайно важко в силу неможливості повного контролю потоку аматорського відео. Тому ми підтримуючи ініціативу висловлену в ході громадських слухань на тему «Проблеми моралі та духовності молодого покоління на Рівненщині. Вплив інформаційного простору на формування особистості» вважаємо, що терміново необхідно реалізувати заходи спрямовані на ефективне формування позитивних життєвих цінностей і переконані, що найдоцільніше в даній ситуації очолити цей молодіжний рух і спрямувати його у правильному напрямку.

До участі у конкурсі запрошуються знімальні команди активних молодих людей різного віку, які захоплюються створенням аматорських відеофільмів і які у відведені строки належним чином заповнять на сайті конкурсу відповідну заявку та подадуть власні відео роботи, тематика яких відповідатиме одній, або кільком номінаціям.

Склад команди не повинен перевищувати трьох чоловік.

Команди, які подали заявки до участі в інтернет конкурсі молодіжного відео «Світ нашими очима», не сплачують ніяких вступних внесків.

Заявка на участь команди в конкурсі заповнюється та відсилається організаторам на інтернет сайті конкурсу за адресою www.sms-rivne.at.ua в розділі «Заявка на участь» не пізніше 20 липня 2008 року.

Конкурсна відео робота повинна бути викладена в мережі інтернет та доступна для завантаження з допомогою одного із запропонованих організаторами, або будь яким зручним для учасників способом.

Посилання на місце розміщення роботи повинно бути вказане і відповідному полі заявки на участь у конкурсі.

Оргкомітет зобов’язується не розголошувати місце знаходження оригіналу відео матеріалу.

З 1 травня по 20 липня 2008 року на інтернет сайті конурсу за адресою www.sms-rivne.at.ua проводиться прийом конкурсних відео робіт знімальних команд, які виявили бажання та подали заявки.

До участі в конкурсі будуть допущені короткометражні відео роботи (тривалістю до 4 хвилин), які не містять жодних елементів насилля, людиноненависництва, жорстокості, розпусти, не пропагують статеву, расову, або будь-яку іншу нерівність та не популяризують алкоголь, наркотики, або тютюнопаління.

Окрім того розмір кінцевого файлу з конкурсною роботою не повинен перевищувати 60 Мб.

Оргкомітет залишає за собою право попросити авторів, або самостійно скоротити тривалість конкурсної роботи, якщо вона не відповідатиме зазначеним вимогам. В разі ігнорування подібного прохання, робота не буде допущена до участі у конкурсі.

Всі конкурсні роботи, що братимуть участь у конкурсі будуть розміщені на інтернет сайті конкурсу для ознайомлення.

З 1 до 24 серпня 2008 року (орієнтовно) серед відвідувачів інтернет сайту буде проведено голосування для визначення кращих робіт у 4 номінаціях:

» МОЄ МІСТО (кращі відео роботи про рідний для авторів населений пункт);

» І СМІХ І ГРІХ (краще гумористичне відео);

» МИ МОЖЕМО ВСЕ (краще відео, яке демонструє особливі здібності, вміння та навички);

» ТАКЕ ЖИТТЯ (кращі відео кліпи, що розкривають гостру суспільну проблематику).

За результатами голосування у кожній номінації буде відібрано по п’ять конкурсних робіт, команди автори яких зможуть представити їх на розгляд конкурсного журі в рамках 2 всеукраїнського фестивалю «Перлина Полісся».

Команда, конкурсна робота якої займе 1 місце в своїй номінації, отримує грошову премію в розмірі 500 грн. Команда, конкурсна робота якої займе 2 місце в своїй номінації, отримує грошову премію в розмірі 300 грн. Команда, конкурсна робота якої займе 3 місце в своїй номінації, отримує грошову премію в розмірі 200 грн. Команда володар гран-прі конкурсу отримає грошову премію в розмірі 1 000 грн.

Положення про конкурс ТУТ.Вхід на сайт
Спонсори

Хіт FM (103,7)
Пошук
 
СМС Новини
Наші друзі
Тим часом на форумі...
Реклама від google
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright MyCorp © 2020